Biuro 3 pok. 50 m2 w ścisłym centrum Warszawy, dobry adres

  • Data publikacji: 10/05/2018
    • Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Ogłoszenie właściciela. Biuro w Alejach Jerozolimskich pomiędzy Marszałkowską i Kruczą, prestiżowa lokalizacja. Kamienica, 5 piętro, nowa winda, wyremontowana klatka schodowa. W budynku kancelarie, notariusz, biura i mieszkańcy. Lokal po solidnym remoncie, gotowy do wprowadzenia. Meble biurowe (5 biurek z dostawkami, szafy itd.), skórzana kanapa i fotel, kącik socjalny z lodówką, łazienka, balkon. Okna plastikowe z roletami.
1 pokój północny wychodzi na Jerozolimskie (widok z okna na fot.), 2 południowe na ciche podwórko. Na razie można parkować na podwórku, ale to może się zmienić, dlatego nie oferuję miejsca parkingowego. Lokal idealny na kancelarię lub biuro. Wcześniej była to kancelaria adwokacka, jeszcze wcześniej redakcja i fundacja.Cena 3500 zł/m-c obejmuje wszystko oprócz energii elektrycznej.
Interesuje mnie tylko najem długoterminowy, umowa na kilka lat z możliwością przedłużenia. Wystawiam prywatny rachunek, który można włożyć w koszty.
Kontakt tel 512 926 590 lub e-mail sales1@wp.pl  , Krzysztof

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia