Centrum! Wynajmę miejsce w pokoju w kancelarii , biuro, lokal

  • Data publikacji: 07/11/2018
    • Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

#warszawa #centrum #LOKAL
Zwolniło się jedno miejsce w dwuosobowym gabinecie w kancelarii prawnej położonej przy ul. Inflanckiej w Warszawie. Lokal przystosowany do prowadzenia praktyki adwokackiej/radcy prawnego, wykończony w wysokim standardzie, położony na parterze w ładnym i kameralnym apartamentowcu w Śródmieściu, ulica Pokorna-Stawki, tuż obok Sądu Apelacyjnego, Arkadii, metra Dworzec Gdański. Lokal składa się z trzech gabinetów, sali konferencyjnej, łazienki, zaplecza kuchennego oraz sekretariatu - powierzchnia całego lokalu to ok. 95 m. Kancelaria jest reprezentacyjna, elegancka. Oferta podnajmu poza możliwością korzystania z miejsca pracy w nielimitowanym wymiarze czasu obejmuje również możliwość korzystania z sali konferencyjnej oraz części wspólnych jak również zarejestrowania siedziby.

Teraz coś o nas: Kancelaria to zespół młodych adwokatów i radców prawnych, którym zależy na przyjaznej atmosferze pracy. Każdy z nas specjalizuje się w nieco innej dziedzinie nie mniej jednak podejmujemy również wspólne działania celem pozyskania nowych klientów. Jeżeli zatem podobnie jak my chcesz rozwinąć skrzydła lub po prostu pracować w miłej atmosferze, z ludźmi którym zależy na wzajemnym wspieraniu się to zapraszamy :)


Kontakt 503513250

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia