Adwokat Radca Prawny Lublin

  • Data publikacji: 08/10/2019
    • Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

5E Smaga i Partnerzy Spółka Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych

zajmująca się kompleksową obsługą oraz doradztwem przedsiębiorcom prowadzącym swoją działalność w różnych branżach i formach prawnych,

poszukuje do współpracy

RADCĘ PRAWNEGO - ADWOKATA

Oczekujemy:

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata,

  • gruntownej znajomości, popartej praktyką, prawa cywilnego/ prawa handlowego /prawa pracy/ prawa gospodarczego

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym terminologii prawniczej)

  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych;

  • prowadzenie zleconych postępowań sądowych;

  • udzielanie opinii, informacji prawnych i porad;

  • sporządzanie dokumentów, projektów umów, pism procesowych, opinii prawnych;

  • samodzielny kontakt z Klientem;

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej

  • pakiet medyczny

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stała  współpraca

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail k.luczak@fivee.legal

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"