Aplikant adwokacki / radcowski I, II rok Lublin

  • Data publikacji: 08/10/2019
    • Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

5E Smaga i Partnerzy Spółka Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych

zajmująca się kompleksową obsługą oraz doradztwem przedsiębiorcom prowadzącym swoją działalność w różnych branżach i formach prawnych,

poszukuje do współpracy

APLIKANTA ADWOKACKIEGO / RADCOWSKIEGO I I II ROKU

Oczekujemy:

- gruntownej znajomości prawa cywilnego oraz prawa handlowego lub prawa pracy

- bardzo dobrej znajomości co najmniej języka angielskiego w mowie i piśmie

- dyspozycyjności, kreatywności, komunikatywności, dobrej organizacji czasu pracy

Zakres obowiązków:

- pozaprocesowa i procesowa obsługa prawna Klientów Kancelarii

Oferujemy:

- pakiet medyczny

- interesująca pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV) na adres e-mail: k.luczak@fivee.legal

W tytule wiadomości prosimy wpisać Rekrutacja Aplikant Lublin nr 1/10/2019.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"