eksperta w Wydziale Przygotowania Przymusowej Restrukturyzacji w Departamencie Przymusowej Restruk

  • Data publikacji: 10/05/2019
    • Centrum, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje depozyty zgromadzone w bankach i SKOK-ach oraz odpowiada za przeprowadzanie przymusowej restrukturyzacji instytucji finansowych. Fundusz należy do sieci bezpieczeństwa finansowego i współodpowiada za stabilność finansową Polski.

Dołącz do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

eksperta

w Wydziale Przygotowania Przymusowej Restrukturyzacji

w Departamencie Przymusowej Restrukturyzacji

Główne zadania:

·         opracowywanie projektów decyzji i postanowień w postępowaniu administracyjnym                        i wykonywanie innych czynności związanych z tym postępowaniem ,

·         dokonywanie analiz przepisów prawa na potrzeby przygotowania i realizacji przymusowej restrukturyzacji,

·         przygotowywanie analiz przepisów prawa w celu zapewnienia prawidłowości prowadzonych postępowań administracyjnych,

·         opracowywanie materiałów i dokumentów  związanych z bieżącymi sprawami należącymi do kompetencji Departamentu Przymusowej Restrukturyzacji.

Oczekiwania:

·         wykształcenie wyższe prawnicze,

·         minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub administracji publicznej w obszarze prowadzenia postępowań administracyjnych,

·         praktyka w zakresie przygotowywania projektów decyzji administracyjnych i korespondencji prawnej,

·         znajomość prawa bankowego i regulacji rynku finansowego,

·         znajomość zagadnień ekonomicznych i finansowych,

·         otwartość na zmiany i chęć do podejmowania nowych wyzwań

·         dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • unikalną szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej,

  • pracę w interdyscyplinarnych zespołach zadaniowych w ramach BFG,

  • możliwość współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami  w zakresie zadań wykonywanych przez Departament  Przymusowej Restrukturyzacji,

  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, FitProfit i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:

rekrutacja@bfg.pldo 31 maja 2019 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych w ciągu roku od daty złożenia przeze mnie niniejszej aplikacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ponadto, prosimy o zapoznanie się z Informacjami dla składającego aplikację, zmieszczoną na stronie internetowej  Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"