JSLegal / Junior Associate do działu Litigation

  • Data publikacji: 09/10/2019
    • Warszawa, Warszawa, Select region, Polska
QR CODE

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Associate do działu Litigation.

OD KANDYDATKI/KANDYDATA OCZEKUJEMY:

·                  Ukończonych studiów prawniczych,

·                  Rozpoczętej aplikacji adwokackiej bądź radcowskiej (też od 1.01.2020),

·                  Przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,

·                  Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (z uwzględnieniem terminologii prawniczej) w mowie i piśmie,

·                  Zainteresowania co najmniej jedną z wymienionych dziedzin: prawo i procedura karna, prawo i procedura cywilna, arbitraż, prawo pracy,

·                  Kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań,

·                  Umiejętności organizacji własnej pracy,

·                  Umiejętności pracy w zespole,

·                  Wysokiej kultury osobistej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·                  Wsparcie adwokatów i radców prawnych,

·                  Przygotowanie projektów pism procesowych i kontakt z sądami, prokuraturami i innymi organami,

·                  Zastępstwo adwokatów i radców prawnych w trakcie czynności sądowych,

·                  Przygotowanie analiz prawnych,

·                  Bieżące doradztwo w zakresie działalności gospodarczej klientów kancelarii.

 OFERUJEMY:

·                  Pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów,

·                  Wynagrodzenie rynkowe adekwatne do posiadanego doświadczenia,

·                  Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym,

·                  Niepowtarzalną atmosferę,

·                  Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@jslegal.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Litigation”.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Jankowski, Stroiński i Partnerzy JSLegal Adwokacką Spółkę Partnerską z siedzibą w Warszawie w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"