Kancelaria DMO przyjmie aplikanta

  • Data publikacji: 11/09/2018
    • Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

Kancelaria Dag M. Opolski i wspólnicy SK z siedzibą w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 36/10 podejmie stałą współpracę z absolwentem prawa przystępującym we wrześniu 2018 r. do egzaminu na aplikację. Kandydat na aplikanta, który zda egzamin i zadeklaruje złożenie wniosku o wpis może rozpocząć współpracę z Kancelarią  w dniu 2 października 2018 r. Szczegółowe warunki współpracy przedstawione będą w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, przy czym założeniem jest stałe wykonywanie obowiązków, ze zwolnieniami na zajęcia obowiązkowe w ramach aplikacji oraz patronat.


Osoby zainteresowane proszone są o złożenie c.v. na adres mailowy: kancelaria@dmo.pl z tematem „rekrutacja” w terminie do 28.09.2018 r.  W dniu 1.10.2018 r. rano aplikanci, którzy przysłali c.v. i zdali egzamin otrzymają maile z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się 1.10.2018 w godzinach popołudniowych.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia