Kancelaria GKW podejmie współpracę z Aplikantem radcowskim / adwokackim.

  • Data publikacji: 26/09/2018
    • Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Kancelaria Grabalski, Kempiński i Wspólnicy sp.k. podejmie współpracę z Aplikantem radcowskim / adwokackim.

Zakres obowiązków:

·             uczestnictwo w projektach M&A, project finance oraz restrukturyzacyjnych;

·             bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii.

Wymagania:

·            rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka

·            doświadczenie pracy w kancelarii (dział M&A, doradztwo korporacyjne, due diligence prawne spółek);

·            wiedza i zainteresowanie z zakresu finansów przedsiębiorstw i rynków finansowych będzie dodatkowym atutem;

·            znajomość języka angielskiego;

·            umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·             pracę w młodym dynamicznym zespole;

·             uczestnictwo w ciekawych projektach;

·             możliwość rozwoju zawodowego;

·             pakiet medyczny / sportowy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres kariera@gkwlegal.pl.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Grabalski, Kempiński i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Jasna 14/16A, 00-041 Warszawa, zawartych w złożonej dokumentacji dla celów procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia”.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"