Kancelaria Prawna Kopeć Zaborowski zatrudni aplikanta

  • Data publikacji: 05/03/2019
    • Śródmieście, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Kancelaria Prawna Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. zlokalizowana w centrum Warszawy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do stałej współpracy aplikanta adwokackiego lub radcowskiego specjalizującego się w zakresie dóbr osobistych, mile widziana dobra znajomość szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz karnego, w tym procesowego.

Kopeć & Zaborowski (KKZ) jest jedną z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, która specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy. Dodatkowo KKZ przeprowadza na zlecenie podmiotów gospodarczych profesjonalne audyty śledcze związane z wykrywaniem nadużyć wewnątrz firm a także mającymi na celu racjonalizację wydatków.

Wśród naszych Klientów są zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani Polscy przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy.

W styczniu 2018 roku kancelaria znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu “The Lawyer European Awards 2018” organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn “THE LAWYER” w kategorii Law firm of the year: Poland.

W 2019 roku kancelaria znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu “The Lawyer European Awards 2019” w kategorii European specialist law firm of the year: Europe.

Kancelaria zatrudnia aktualnie ponad 30 prawników, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Obsługujemy Klientów w j. angielski, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.

Aplikant adwokacki - aplikant radcowski – specjalizacja - dobra osobiste

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sporządzanie pism procesowych, w tym pozwów, apelacji i nadzwyczajnych środków zaskarżenia;

  • reprezentacja klientów Kancelarii przed sądami;

  • bieżące wsparcie analityczne dla adwokatów i radców prawnych współpracujących z Kancelarią.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z ochroną dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych;

  • chęć nauki, umiejętność logicznego myślenia i poprawnego konstruowania pism procesowych;

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • dokładność, samodzielność i inicjatywa w pracy;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz karnego - materialnego i procesowego;

  • doświadczenie w  prowadzeniu spraw sądowych, w tym występowaniu przed sądami.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • indywidualnie uzgadniany system premiowy;

  • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa, z naciskiem na prawo cywilne i karne;

  • atrakcyjne warunki współpracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji;

  • 20 dni płatnego urlopu.

Rekrutacja będzie miała charakter trzy etapowy.

 Etap I to przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem zakładki KARIERA na naszej stronie internetowej pod adresem: www.kkz.com.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 20 marca 2019 r.

Bezpośredni link: Aplikuj

Osoby, które będą spełniały wymagania określone w ogłoszeniu, zostaną zaproszone do kolejnego etapu.

Etap II będzie polegał na rozwiązywaniu przez kandydatów kazusu lub przygotowaniu projektu pisma procesowego. Osoby, które prześlą najlepsze rozwiązania zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu.

Etap III to rozmowa kwalifikacyjna.

Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi do 1 kwietnia 2019 r.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"