Kancelaria Prawna w Krakowie przyjmie do pracy aplikanta radcowskiego/absolwenta prawa

  • Data publikacji: 01/02/2018
    • Dębniki, Kraków, małopolskie, Polska
QR CODEKancelaria Prawna w Krakowie specjalizująca się w prawie cywilnym i gospodarczym przyjmie do pracy aplikantów radcowskich oraz absolwentów prawa.


Wymagania :


- bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,- w przypadku aplikantów mile widziane doświadczenie w reprezentowaniu klienta przed sądami powszechnymi,- dobra znajomość języka angielskiego,- obowiązkowość, dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się.


 


Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres : oferty.rekrutacja@interia.pl. W CV należy zamieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.)".QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia