KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ Z APLIKANTEM I ROKU

  • Data publikacji: 31/10/2018
    • Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ Z APLIKANTEM I ROKU APLIKACJI RADCOWSKIEJ (nabór z 2017 roku lub z 2018 roku) W WYMIARZE TRZECH DNI W TYGODNIU  OD DNIA 1 GRUDNIA 2018 ROKU. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBJĘCIA PATRONATEM.


WYMAGANIA DODATKOWE: PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE.


ŻYCIORYS WRAZ Z LISTEM MOTYWACYJNYM PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES: GRETA@KULIŃSKAPODBIELSKA.PL DO DNIA 15.11.2018 ROKU


KANCELARIA SKONTAKTUJE SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI OSOBAMI


Osoby zainteresowane  proszone są o zamieszczenie w liście motywacyjnym oraz CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIĘ RADCY PRAWNEGO GRETY KULIŃSKIEJ-PODBIELSKIEJ, ul. Ogrodowa 10/1, 20-075 Lublin, w tym danych dodatkowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym w dokumencie CV oraz liście motywacyjnym, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z 27 kwietnia 2016 roku. Jestem świadoma/y, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych uniemożliwi dalszy udział w procesie rekrutacji.”


 

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia