Łuków - asystent prawny/aplikant w Dziale Prawnym Spółki

  • Data publikacji: 13/03/2019
    • Łuków, lubelskie, Polska
QR CODE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "AGRO-TOP" Sp. z o.o. nawiąże współpracę z absolwentem prawa lub aplikantem radcowskim/adwokackim. Praca w Dziale prawnym prężnie rozwijającej się Spółki z branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z radcą prawnym Spółki.

  • Przygotowywanie materiałów merytorycznych związanych ze sprawami wpływającymi do Działu Prawnego spółki.

  • Opracowywanie projektów umów, aneksów, ugód i porozumień zawieranych przez spółkę z osobami trzecimi.

  •  Przygotowywanie projektów pism procesowych oraz innych dokumentó związanych z działalnością Spółki.

  • Opracowywanie we współpracy z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi spółki projektów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych.

  •  Opracowywanie projektów opinii, w szczególności z zakresu prawa kontraktowego, inwestycji, handlowego oraz prawa pracy.

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach i aktach prawnych dotyczących bezpośrednio działalności spółki.

  • Współpraca i wsparcie w obsłudze biurowo-administracyjnej organów Spółki  w szczególności: przygotowywanie protokołów z posiedzeń zarządu , uchwał.

  • Bieżąca analiza przepisów prawnych w obszarach związanych  z bieżącym funkcjonowaniem Spółki.

  • Zastępstwo procesowe w sprawach sądowych - w przypadku aplikantów.

Wymagania:

  • min. student IV-V roku/absolwent prawa lub administracji,rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy,umiejętność pracy w zespole,

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i poszerzania wiedzy

CV wraz z klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV oraz pozostałych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV/pozostałych dokumentów aplikacyjnych i przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych  w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „AGRO-TOP” Sp. z o.o. z siedzibą w Wiśniewie, w okresie nie dłuższym niż 1 rok od daty zgłoszenia aplikacji.

prosimy kierować na adres e-mail: m.losicka@agro-top.com.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „AGRO-TOP” Sp. z o.o. z siedzibą w Wiśniewie ul. Tadeusza Kościuszki 15; kod pocztowy 08-112 Wiśniew; e-mail: agro-top@agro-top.com.pl, tel./fax: 025 798 15 94 wew. 114;

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"