PŁATNY STAŻ W DZIALE KAPITAŁOWYM

  • Data publikacji: 15/04/2019
    • Kraków, małopolskie, Polska
QR CODE

BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k., kancelaria prawna stowarzyszona z międzynarodową siecią BDO
poszukuje w ramach programu stażowegoSTAŻYSTY NA PŁATNY STAŻ
do działu kapitałowego


Miejsce stażu: KrakówWymagania:
▪ status studenta IV lub V roku na kierunku prawo;
▪ zaliczony egzamin z prawa gospodarczego i handlowego lub zadeklarowany w roku akademickim 2018/2019;
▪ bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa prawniczego, pozwalająca na swobodną pracę w tym języku;
▪ dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu;
▪ bardzo dobra znajomość programów Word, PowerPoint, Excel;
▪ zainteresowanie tematyką prawa spółek oraz prawa rynku kapitałowego.Dodatkowym atutem będzie:
▪ uczestnictwo w seminarium z prawa gospodarczego i handlowego.Oferujemy:
▪ odpłatny, minimum 2-miesięczny staż;
▪ odbywanie stażu pod nadzorem opiekuna merytorycznego;
▪ stanowisko dające możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia (dla najlepszych osób możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu);
▪ współpracę z zespołem doświadczonych prawników;
▪ możliwość dostosowania wymiaru godzin stażu do zajęć na uczelni.CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@bdolegal.pl wpisując w tytule maila Nr Ref. STAŻ/KAP/2019Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Kancelaria BDO Legal Łatała i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków.
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz w celach przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) wyżej wskazanego Rozporządzenia. Dane osobowe przechowywane będą do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie w celach obecnie przeprowadzanej oraz przyszłych rekrutacji. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przeniesienia danych osobowych. W celu realizacji tych praw odpowiedni wniosek powinien zostać przesłany na adres mailowy administratora: office@bdolegal.pl. W przypadku stwierdzenia naruszeń ochrony danych osobowych, osoba przekazująca dane osobowe ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W odniesieniu do danych osobowych zbieranych na podstawie zgody, osoba przekazująca dane osobowe posiada prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na legalność przetwarzania danych, objętych zgodą przed jej cofnięciem.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procesie rekrutacyjnym, ponieważ jest to niezbędne dla celu przeprowadzenia rekrutacji.
W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez administratora - spółkę BDO Legal Łatała i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Morawskiego 5, 30-102
Kraków, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia