Praca dla aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I lub II roku

 • Data publikacji: 25/10/2018
 • Data modyfikacji: 26/10/2018
  • Śródmieście, Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

Sawczuk & Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów w Lublinie (ul. 3 Maja 20/4, 20 – 078 Lublin) zatrudni aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I roku (tj. zaczynającego aplikację w 2019 r.) lub II roku


 


Od kandydatów oczekujemy:


-    zainteresowania jednym z poniższych obszarów praktyk: prawo cywilne, prawo podatkowe i celne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo administracyjne, obrót nieruchomościami, ochrona własności intelektualnej, prawo budowlane;


-    analitycznego sposobu myślenia


-    kreatywności i samodzielności


- odpowiedzialności


-    bardzo dobrej znajomości języka angielskiego


-    entuzjazmu i zaangażowania


 


Oferujemy:


-    możliwość zatrudnienia


- możliwość objęcia patronatem


-    przyjazne środowisko pracy


-    doświadczenie i wykorzystanie wiedzy w praktyce


 


Listy motywacyjne oraz CV ze zdjęciem proszę wysłać na adres mailowy: rekrutacja@sawczuk.net.pl
 


Osoby zainteresowane  proszone są o zamieszczenie w liście motywacyjnym oraz CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sawczuk & Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów z siedzibą w Lublinie, ul. 3 Maja 20/4, 20-078 Lublin, w tym danych dodatkowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym w dokumencie CV oraz liście motywacyjnym, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z 27 kwietnia 2016 roku. Jestem świadoma/y, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych uniemożliwi dalszy udział w procesie rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zgłoszenia należy wysyłać do 23 listopada 2018 r.


 Informujemy, że: • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO i art. 22(1) § 1 KP. Dane będą ujawniane wyłącznie upoważnionym do przetwarzania danych osobowych podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom na podstawie przepisów prawa.

 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 12 miesięcy od zakończenia miesiąca, w którym proces rekrutacji, na który została złożona aplikacja, został zakończony.

 • Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 

 • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

 • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenie w jeden lub kilka z poniższych sposobów:  wysłanie pisemnego oświadczenia na adres ul. 3 Maja 20/4, 20 - 078 Lublin, wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@sawczuk.net.pl

 • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

 • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.


 


 


 

QR CODE

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia