Praca dla aplikanta/radcy prawnego

  • Data publikacji: 05/04/2019
    • Śródmieście, Lublin, lubelskie, Polska
QR CODE

Kancelaria Prawnicza nawiąże współpracę z aplikantem III roku aplikacji radcowskiej bądź z radcą prawnym.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie pism procesowych z zakresu prawa cywilnego;

- sporządzanie opinii prawnych;

- reprezentacja klientów kancelarii w postępowaniu sądowym;

- weryfikacja akt sprawy;

- kontakt z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

- sumienności;

- dokładności;

- terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pracę w ambitnym i młodym zespole prawników.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"