Prawnik In-house - KRAKÓW

  • Data publikacji: 20/03/2019
  • Data modyfikacji: 20/03/2019
    • Kraków, małopolskie, Polska
QR CODE

Dla naszego Klienta, firmy z branży deweloperskiej, poszukujemy Kandyatów na stanowisko Prawnika In-house. Siedziba firmy: Kraków


Do obowiązków należeć będzie przede wszystkim doradztwo z zakresie prawa nieruchomości, prawa budolwanego, komercjalizacja nieruchomości, obsługa prawna inwestycji budowlanych, sporządzanie umów i dokumentów oraz obsługa korporacyjna spółki.


Od Kandydatów oczekujemy ok. 3-5 letniego doświadczenia, uprawnień radcy prawnego lub w trakcie aplikacji, bardzo dobrej znajomości prawa nieruchomości oraz prawa budowlnaego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.


Osoby zanetersowane udziałem w procesie rekrutacyjnym, prosimy o przesłanie CV na adres: azych@bcslegal.pl


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.


Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.


Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia