Prawnik/Aplikant adwokacki

  • Data publikacji: 29/08/2018
    • Żoliborz, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców nawiąże współpracę z prawnikiem lub aplikantem adwokackim.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie umów, ugód, regulaminów oraz dokumentów korporacyjnych

- sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych

- doradztwo prawne klientom Kancelarii

- reprezentacja Klientów przed sądami powszechnymi (w przypadku aplikantów adwokackich)

- kontakt z urzędami, instytucjami oraz sądami

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców

- znajomości prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz procedury cywilnej

- umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych, a także wysokiej kultury osobistej

- samodzielności, zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju

- dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac

- znajomości języka angielskiego

Kandydatom oferujemy:

- uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach

- duży zakres samodzielności przy prowadzonych projektach

- możliwość rozwoju zawodowego

- warunki współpracy adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

- możliwość objęcia patronatem w przypadku aplikantów adwokackich

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres: kancelaria@kancelariabil.pl oraz zawarcie w CV lub wiadomości elektronicznej treści zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w celach niezbędnych dla procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Barbarę Bil prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil".

Zastrzegamy sobie swobodny wybór ofert.

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Barbara Bil prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Bil z siedzibą w Warszawie
(01-501), przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8 lok. 25. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a dane osobowe będą przechowywane do dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające administratora w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji i IT). Nie przekazujemy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu jakim jest rekrutacja. Konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.

Posiada Pan/Pani prawo:

- dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Udzieloną zgodę może Pan/Pani cofnąć w każdym czasie poprzez przesłanie informacji na adres e-mail: kancelaria@kancelariabil.pl,

- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy prawa.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"