Radca Prawny/Adwokat - specjalista z zakresu prawa cywilnego

  • Data publikacji: 10/04/2019
    • Żyrardów, mazowieckie, Polska
QR CODE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prowadzenie konsultacji i udzielanie porad z zakresu prawa cywilnego,
• sporządzanie pism procesowych, pozwów, odwołań,
• prowadzenie spraw o zapłatę, dochodzenie roszczeń pieniężnych i niepieniężnych, dochodzenie odszkodowań od podmiotów zobowiązanych do ich zapłaty,
• reprezentowanie Spółki przed Sądem i organami administracyjnymi,
• nadzór nad przebiegiem prowadzonych postępowań,
• bieżące doradztwo prawne na rzecz Spółki,
• sporządzanie i weryfikowanie umów i innych aktów prawnych oraz dokumentów wewnętrznych Spółki,
• udział w przygotowywaniu wewnętrznych wytycznych i procedur,
• udzielanie wsparcia prawnego w prowadzonych projektach i procesach inwestycyjnych realizowanych przez Spółkę,
• sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych,
• nadzór i kontrola nad procesami obsługi spraw na etapie postępowania sądowego,
• współpraca z kancelariami prawnymi,

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnego lub adwokata, lub ukończony I rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
• praktyczna znajomość z zakresu prawa cywilnego,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy innych osób,
• biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
• praktyczna znajomość z innych dziedzin prawa, w szczególności: prawa zamówień publicznych, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego i prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem,
• odpowiedzialności, dokładności i rzetelności,
• umiejętności efektywnej pracy w zespole,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji,

OFERUJEMY:
• pracę w młodym zespole profesjonalistów,
• pracę w ambitnej i rozwijającej się firmie,
• przyjemną atmosferę pracy,
• stabilne warunki zatrudnienia.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"