Specjalista ds. Administracji

  • Data publikacji: 25/06/2019
    • Ochota, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Kancelaria Stefaniuk i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów Oddział w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Administracji

Szukamy osoby, która potrafi dobrze zorganizować swoją pracę oraz ma silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania. Jeżeli jesteś osobą skrupulatną i energiczną, to zapraszamy do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne zespołu

  • Korespondencja i kontakt telefoniczny z sądami oraz kancelariami komorniczymi

  • Prowadzenie dokumentacji oraz jej archiwizacja

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • Student prawa/administracji (tryb zaoczny) lub absolwent wskazanych kierunków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000) na adres: agata.szalkowska@stefaniuk.com.pl .

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"