Szukamy Praktykanta/Praktykantki (student IV/V roku)

  • Data publikacji: 14/12/2018
    • Gliwice, śląskie, Polska
QR CODE

 


esb Matczuk, Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p.


 


jest kancelarią świadczącą usługi prawne ze szczególnym uwzględnieniem prawa własności intelektualnej, nowych technologii oraz danych osobowych.


 


 


 


Kancelaria poszukuje osoby na stanowisko:


 


Praktykant/Praktykantka


 


miejsce pracy: Gliwice


 


 


 


WYMAGANIA:


 


·         student/studentka IV lub V roku prawa


 


·         dostępność min. 4 dni w tygodniu


 


·         zaangażowanie


 


·         umiejętność organizacji czasu pracy


 


·         staranność oraz samodzielność


 


·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne


 


·          


 


OFERUJEMY:


 


·         pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii


 


·         udział w ciekawych projektach


 


·         możliwość rozwoju zawodowego


 


·         warunki współpracy adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania


 


·         zatrudniona osoba będzie brała udział w projektach prawnych oraz w znacznym stopniu wspierała kancelarię w czynnościach administracyjnych (1/2)


 


 


 


Prosimy o przesyłanie ofert na adres biuro@esb-legal.pl z dopiskiem:


 


 


 


Rekrutacja – Praktykant/Praktykantka Gliwice


 


 


 


Przesłane przez Pana/Panią dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:


 


 


 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (w szczególności CV, liście motywacyjnym i przedłożonych referencjach) innych niż moje: imię (imiona), nazwisko, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dane kontaktowe (numer telefonu lub adres email) przez esb Matczuk Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. z siedzibą w Warszawie (02-071), przy ul. Mariana Langiewicza 23 lok. 2. w celu niezbędnym do realizacji aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji.


 


 


 


Ponadto informujemy, że:


 


 


 


Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest esb Matczuk Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie (02-071), przy ul. Mariana Langiewicza 23 lok. 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000700338, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 7010745886, REGON 368560656. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnie w celu ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami pomiędzy Panem/Panią a administratorem. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest zgoda, ma Pan/Pani prawo do jej wycofania. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które zastosowano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem. Nadto, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli sądzi Pan/Pani, że przetwarzanie danych narusza RODO.


 


 


 

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia