Współpraca z radcą prawnym / adwokatem

  • Data publikacji: 11/09/2017
    • Wola, Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Kancelaria Prawna specjalizująca się w obsłudze obrotu gospodarczego i prawie handlowym  podejmie stałą współpracę z radcą prawnym / adwokatem.

 Oferujemy :

1. możliwość wszechstronnego rozwoju i doskonalenia zawodowego w nowych dziedzinach prawa,

2. udział w ciekawych projektach oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia procesowego,

3. pracę w zespole doświadczonych prawników,

4. płatną opiekę medyczną,

5. pracę w ścisłym centrum Warszawy,

6. możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (np. karta sportowa),

7.  przyjazną kulturę organizacyjną  ,

8. możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku przy zachowaniu stałych godzin pracy.

Wymagania:

1. doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych,

2. praktyka w samodzielnym formułowaniu umów i pism procesowych,

3. praktyczna znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem prawa cywilnego, procedury cywilnej oraz prawa handlowego,

4. dobra znajomość języka angielskiego,

5. dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

1. sporządzanie pism procesowych,

2. opracowywanie umów,

3. bieżące doradztwo przy obsłudze obrotu gospodarczego,

4. sporządzanie opinii prawnych,

5. zastępstwo procesowe,

6. kontakty z Klientami Kancelarii,

7. obsługa prawna transakcji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – CV i listu motywacyjnego opatrzonych klauzulą następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.)” za pośrednictwem portalu.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"