Współpraca adwokat obsługa prawna odszkodowania windykacja cała Polska

  • Data publikacji: 19/03/2018
    • Polska
QR CODE

Kancelaria Adwokacka z wieloletnim doświadczeniem popartym sukcesami zajmująca się pełną obsługą prawną firm i osób fizycznych zaprasza do współpracy.

Zakres wykonywania pomocy prawnej i reprezentacji Klientów możliwy jest na terenie całej Polski. Świadczone usługi polegają w szczególności na reprezentowaniu osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody, prowadzeniu windykacji należności na etapie polubownym, sądowym jak i egzekucyjnym, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych, (w tym pozwów, apelacji, kasacji itp.) i urzędowych, reprezentowaniu przed sądami, urzędami oraz przed pozostałymi podmiotami, wykonywaniu projektów i opiniowaniu umów, sporządzaniu wezwań, etc. Usługi świadczone są z uwzględnieniem bardzo atrakcyjnych cen. Bieżąca, codzienna obsługa prawna wykonywana jest w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanym, możliwy jest także – gdy nie wymagają bezpośredniego kontaktu okoliczności – kontakt online, np. za pośrednictwem poczty elektronicznej.

OCENA SPRAWY ZLECANA DO DALSZEGO PROWADZENIA JEST BEZPŁATNA. Wynagrodzenie za świadczoną pomoc prawną może być ustalone w oparciu o stawkę godzinową, stałą stawką miesięczną lub indywidualnie negocjowanym wynagrodzeniem. Istnieje również możliwość płatności wynagrodzenia w ratach.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia