Aplikantka radcowska I roku - oferta współpracy (także zdalnej)

  • Data publikacji: 29/10/2018
    • Lublin (cały kraj), lubelskie, Polska
QR CODE

Szanowni Państwo,


jestem aplikantką radcowską I roku (nabór 2017 rok). W 2012 roku ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Po uzyskaniu dyplomu współpracowałam m.in. z kancelariami adwokackimi działajacymi na terenie województwa lubelskiego oraz śląskiego (posiadam ponad 5 letnie doświadczenie zawodowe).


Aktualniechciałabym nawiązać współpracę z radcą prawnym/adwokatem:


a/ prowadzącym kancelarię w Lublinie lub najbliższych okolicach - w przypadku, współpracy realizowanej stacjonarnie w siedzibie kancelarii,


b/ dowolnym miejscu na terenie RP - w przypadku, współpracy realizowanej zdalnie.


Forma współpracy do ustalenia, przy czym zaznaczam, iż nie prowadzę działalności gospodarczej i obecnie nie zamierzam takowej rozpoczynać.


Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza - wówczas będę miała możliwość przesłania swego życiorysu oraz udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania.

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"