Oferta obsługi IT dla Radców Prawnych

  • Data publikacji: 04/03/2019
    • Warszawa, mazowieckie, Polska
QR CODE

Szanowni Państwo!


Z uwagi na prowadzoną przez Państwa działalność chcielibyśmy zaproponować Państwu swoje usługi. Firma PWM Group od lat specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań dla adwokatów, radców prawnych, branży medycznej czy obsługi biurowej. Poniżej przedstawiamy opisy proponowanych rozwiązań. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować indywidualne rozwiązania dostosowane do aktualnych potrzeb.


Usługa BezpiecznyMail


Bezpieczny mail to usługa kierowana do firm, które cenią sobie spokój ducha oraz dbają o bezpieczeństwo swojej korespondencji. Nasze bezpieczne serwery pocztowe wykorzystują najnowsze i najbezpieczniejsze protokoły i algorytmy szyfrowania oraz komunikacji między serwerem a klientem. W przeciwieństwie do największych dostawców poczty e-mail nie filtrujemy i nie implementujemy algorytmów sprawdzających treść wiadomości naszych klientów w żadnych celach (w tym statystycznych i reklamowych) dzięki czemu dostarczamy w 100% poufne rozwiązanie.


Usługa BezpiecznyDysk


Bezpieczny dysk to świetne miejsce dla Twoich danych. Rozwiązanie, w którym bezpieczeństwo danych nie ustępuje wygodzie użytkowania. Dostosowane do polskich wymogów prawnych, zgodne z RODO/GDPR a jednocześnie oferujące udogodnienia płynące z wszystkich możliwości jakie dają nowoczesne rozwiązania współdzielenia plików - między innymi synchronizację wielu komputerów, współdzielenie plików, wymianę dokumentacji między pracownikami a klientami.


Usługa BezpiecznyHelpDesk


Bezpieczny helpdesk to usługa obsługi informatycznej Twojego przedsiębiorstwa niezależnie od jego rozmiaru lub skali działania. Nasz personel został przeszkolony w celu dostarczenia kompleksowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa oraz codziennego użytkowania systemów informatycznych. Zawsze służymy radą oraz dobrymi wskazówkami z dziedziny IT.


Pozostałe usługi


hosting WWW, doradztwo IT, aktualizacja oprogramowania, wsparcie przy wyborze sprzętu, implementacja rozwiązań firm trzecich, audyty bezpieczeństwa, szkolenia IT, konfiguracja sieci, konfiguracja drukarek, wypożyczenie sprzętu IT, kopie bezpieczeństwa, ujednolicanie infrastruktury IT, migracja/aktualizacja stacji roboczych użytkowników, wsparcie przy konfiguracji telefonów komórkowych, pomoc przy rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem firm trzecich


Dla każdego klienta przygotujemy usługę \"szytą na miarę\". Preferujemy stałą współpracę \"abonamentową\" ale zapraszamy również do kontaktu w indywidualnych okolicznościach.


Współpraca stała zawiera:


opiekę dedykowanego konsultanta - asystę informatyczną dla urządzeń końcowych (komputery, laptopy, tablety, smartfony) zdalnie oraz u klienta. - konsultacje i doradztwo we wszystkich sprawach związanych z IT. - dostęp do danych i poczty przez przeglądarkę WWW. - dedykowaną identyfikację graficzną na stronie dostępowej do dysku. - pomoc w konfiguracji programów pocztowych na komputerach oraz smartfonach i programów klienckich dla dysku. - czterokrotną przestrzeń na backup lub 1825 dni (5 lat) – w zależności co nastąpi wcześniej. - backup w systemie „Punkt w czasie”: ostatnie 24 szt. o pełnych godzinach, pozostałe 5 lat raz dziennie o godz. 4.30.


- 60 zł netto za godzinę pracy w abonamencie oraz 80 zł netto za godzinę poza abonemantem.


Jeśli chcesz abyśmy przygotowali ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb – zapraszamy do kontaktu: kontakt@pwmgroup.pl


WWW: https://pwmgroup.pl


Kontakt bezpośredni: Paweł Kobylarz, tel. 790 366 576, email: pawel.kobylarz@pwmgroup.pl


Pozdrawiam

QR CODE

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia