100 metrów w centrum Łodzi

  • Published date: 21/02/2023
    • Śródmieście, Łódź, łódzkie, Polska

Stylowe 100 metrowe mieszkanie w centrum Łodzi, u zbiegu alei Kościuszki i Mickiewicza, na drugim piętrze przedwojennej kamienicy (jest winda). Posiada trzy duże nieprzechodnie pokoje, a także duży hall. W mieszkaniu są dwie łazienki, a także dwa balkony (wschód i zachód) i dwa osobne wejścia przez dwie różne klatki schodowe. Duża, jasna kuchnia wraz z jadalnią w pełni wyposażona. Mieszkanie jest umeblowane stylowymi, odrestaurowanymi drewnianymi meblami. CO z sieci miejskiej, ciepła woda podgrzewana gazem i/lub przez podgrzewacz przepływowy. Na podwórku zamykanym bramą na pilota, dostępne darmowe miejsce parkingowe. Dodatkowe opłaty to czynsz administracyjny wynoszący ok. 1200 zł, a także prąd i gaz według zużycia.

Mieszkanie nadaje się na kancelarię lub gabinet lekarski, który funkcjonował tu przez wiele lat. Może jednak z powodzeniem służyć jako regularne mieszkanie.

Wymagana umowa notarialna najmu okazjonalnego.

Ogłoszenie prywatne.


Cena wynajęcia 3000 zł /mc. 
 
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"