Prawnik – specjalista w obszarze ochrony danych

  • Published date: 20/10/2021
    • Warszawa, Katowice, Mazowieckie, Śląskie, Polska

Kancelaria Adwokacka Mateusz Bednarowski prowadząca obsługę prawną podmiotów gospodarczych poszukuje kandydatów na stanowisko: Prawnik – specjalista w obszarze ochrony danych.

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice, możliwość częściowej pracy zdalnej, jednak dyspozycyjność w jednej z tych lokalizacji jest kluczowa.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę prawną spółek z branży handlowej z ukierunkowaniem na obszar ochrony danych.

Zakres obowiązków:

  • pomoc prawna i nadzór nad sprawami dotyczącymi danych (udzielanie opinii prawnych, analiza i raportowanie naruszeń, prowadzenie rejestrów, zestawień, przeprowadzanie szkoleń i wdrożeń dot. problematyki danych osobowych)

  • przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów, porozumień handlowych, regulaminów i wszelkiego rodzaju pism z zakresu prawa nowych technologii (Internet) i gospodarczego.

Oczekiwany profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe prawnicze (aplikacja lub uprawnienia adwokata/radcy prawnego niewymagane, jednak będą dodatkowym atutem)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prawa ochrony danych (m.in. RODO) pozwalające na swobodną i w dużym stopniu samodzielną pracę w tym zakresie

  • ukierunkowanie na karierę w biznesie z minimalnym udziałem działań procesowych

  • brak innych istotnych zobowiązań zawodowych, dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

  • rzetelność, skrupulatność, dobre umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista

  • atutem będzie również działalność gospodarcza i gotowość do współpracy B2B

Oferujemy:

  • elastyczną formę zaangażowania możliwością częściowej pracy zdalnej lub z dniem wolnym

  • wynagrodzenie od 5 tys. złotych netto (+VAT) zależne od doświadczenia, wiedzy kandydata i obranej formy współpracy (kwota podana dla B2B)

  • pracę w nowoczesnych biurach w Warszawie i Katowicach, narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • rozwojową, interdyscyplinarną pracę z różnymi dostępnymi ścieżkami kariery

  • zatrudnienie typu cywilnoprawnego lub pracowniczego jako niepreferowaną, ale dostępną opcję

CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych – od kandydata oczekujemy umiejętności jej samodzielnego, poprawnego sformułowania) prosimy przesyłać na adres kambrekrutacja@intmail.pl. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"